Lek.wet. Anna Banaszek (okulistyka)
Właścicielka przychodni. Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Okulistyką zwierząt zajmuje się ponad 10 lat. Przyjmuje psy, koty, małe ssaki i zwierzęta egzotyczne. Doświadczenie w zawodzie zdobywała na szkoleniach i kursach w Polsce i za granicą oraz konsultując przypadki okulistyczne w wielu przychodniach weterynaryjnych w Warszawie. W 2014 r. ukończyła pierwszy stopień kształcenia podyplomowego z zakresu okulistyki weterynaryjnej w European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) a w 2016r. stopień drugi. Członkini stowarzyszenia European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO) oraz East European Society of Veterinary Ophthalmology (EESVO).
Prywatnie pasjonatka górskich wędrówek, ogrodnictwa, fotografii oraz muzyki alternatywnej. Właścicielka czterech kotów Ciorby, Szarotki, Buci i Franka oraz suczki Misi.
Lek.wet. Kinga Jakowska (okulistyka)
O byciu lekarzem weterynarii marzyła już właściwie od dziecka. W trakcie studiów uczestniczyła w stażach zagranicznych i krajowych. Jeden z nich pod okiem Pani Doktor Ani sprawił, iż zafascynowała się okulistyką. Tytuł lekarza weterynarii uzyskała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pani Doktor ukończyła wiele specjalistycznych okulistycznych szkoleń krajowych pod okiem Pana Doktora ESE ECVO Jacka Garncarza, a także I stopień szkolenia specjalizacyjnego, który prowadzony był przez luksemburską szkołę ESAVS w Hiszpanii, na Majorce – a następnie w czerwcu etap drugi w Tuluzie, we Francji. Pani Doktor jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (ESVO) oraz Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (EESVO). W wolnych chwilach można znaleźć ją w jednej z podwarszawskiej stajni w towarzystwie swoich 2 psów – angielskiego springer spaniela Gallo, pudla Mochi oraz klaczy małopolskiej – Pragi.
lek.wet. Małgorzata Baran-Płusa (anestezjologia)
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Już na studiach doświadczenie zawodowe zdobywała w całodobowych klinikach weterynaryjnych. W pracy najbardziej lubi kontakt ze zwierzętami i możliwość niesienia im pomocy. Na co dzień zajmuje się anestezjologią, leczeniem bólu oraz szeroko pojętą interną psów i kotów. Bardzo ważne jest dla niej ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności praktycznych, by w sposób profesjonalny zajmować się Państwa zwierzętami. W kręgu zainteresowań doktor, szczególne miejsce zajmują anestezjologia, diagnostyka obrazowa, nefrologia oraz urologia. Wolny czas lubi spędzać czytając książki o tematyce true crime z kotem Morelą na kolanach
lek.wet. Małgorzata Łuczak (anestezjologia)
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2010 roku w Warszawie. Zainteresowanie leczeniem i pomaganiem zwierzętom zawdzięcza swojemu tacie który również jest lekarzem weterynarii i od ponad 30 lat zajmuje się medycyną koni. Lek. wet. Małgorzata Łuczak na co dzień znieczula pacjentów do zabiegów chirurgicznych. Główna rola anestezjologa opiera się na eliminacji bólu w całym okresie około-zabiegowym, nie mniej istotną rolą to monitorowanie różnych funkcji życiowych pacjenta w trakcie zabiegu, a na koniec operacji anestezjolog zapewnia maksymalny komfort pacjentowi w trackie wybudzania i wychodzenia ze znieczulenia.
Medycyna weterynaryjna podążając torem medycyny ludzi rozwija się niesłychanie szybko, dlatego lek. wet. M. Łuczak nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach. Wizytowała referencyjne Kliniki Weterynaryjne w Europie, m.in. Uniwersytecką Klinikę w Wiedniu oraz w Liverpoolu, te wyjazdy umożliwiły jej obserwację pracy specjalistów na światowym poziomie. W Polsce stara się pracować na wysokim europejskim poziomie z dbałością o szczegóły, tak aby każdy pacjent miał zapewnioną maksymalną opiekę oraz indywidualne podejście.
lek.wet. Tomasz Zając (kardiologia)
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej. Rozpoczynał swoją drogę jako lekarz chorób wewnętrznych psów i kotów. Już na początku pracy zafascynowały go choroby serca. Uczestnik licznych konferencji, szkoleń i warsztatów z zakresu chorób układu sercowo-naczyniowego psów i kotów. W codziennej praktyce szczególnie interesuje go leczenie nabytych chorób serca oraz diagnostyka i terapia nadciśnienia. Prywatnie miłośnik psów ras sportowych i entuzjasta aktywnego spędzania wolnego czasu.
Tech. wet. Anna Sierpińska
Zdobyła tytuł technika w 2022 roku, a w 2023 roku ukończyła Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. Od tamtej pory zdobywała doświadczenie w lecznicach całodobowych, zarówno na wizytach internistycznych, jak i w szpitalu oraz asystując przy zabiegach chirurgicznych. Do jej zadań należy wsparcie lekarzy podczas wizyt w gabinecie i zabiegów, a także opieka przed i pooperacyjna nad pacjentami. Prywatnie jest właścicielką trzech kotów i kundelka.